Przewodnicząca Rady Gminy Kutno - Joanna Kajszczarek

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kutno- Antoni Jóźwiak 

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kutno-Dariusz Mroczek

 

Przewodnicząca Rady pełni dyżur w każdą środę w godzinach 12.00-14.00

w Urzędzie Gminy Kutno, ul. Witosa 1, 99-300 Kutno;

Biuro Rady Gminy - inspektor ds. biura rady Jolanta Mikołajczyk 

tel. 24 355 70 33, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

          

L.p. Imie i nazwisko  Sołectwo
1 Antoni Jóźwiak                                                      

Sołectwo Wierzbie,

Sołectwo Komadzyn,

Sołectwo   Żurawieniec                                                                  

2 Michał Kacprzak

Sołectwo Woźniaków,

Sołectwo Podczachy,

Sołectwo Gnojno

3 Joanna Kajszczarek

Sołectwo Boża Wola,

Sołectwo Nowa Wieś,

Sołectwo Nagodów

4 Jerzy Kostrzewa

Sołectwo Wroczyny,

Sołectwo Stanisławów,

Sołectwo Wysoka Wielka

5 Wiesława Kowalska 

Sołectwo Byszew,

Sołectwo Marianki,

Sołectwo Grabków

6 Edyta Lewandowska

Sołectwo Bielawki,

Sołectwo Malina,

Sołectwo Sieraków

7 Dariusz Mroczek 

Sołectwo Raciborów

 

 

8 Rafał Olszewski

Sołectwo Leszczynek,

Sołectwo Piwki

 

9 Jarosław Przybysz 

Sołectwo Strzegocin

 

10 Sylwester Sawicki

Sołectwo Leszno,

Sołectwo Julinki

 

11 Małgorzata Andrzejczak

Sołectwo Gołębiewek Nowy,

Spłectwo Gołębiewek Stary

 

12 Anna Strynkiewicz 

Sołectwo Woźniaków

 

13 Barbara Tomczak 

Sołectwo Gołębiew Nowy,

Sołectwo Sieciechów

14 Jadwiga Wasiak 

Sołectwo Krzesin,

Sołectwo Gołębiew Stary

15 Sylwester Wójkowski

Sołectwo Gołębiew Nowy

 

 

 KOMISJE RADY GMINY 

I. KOMISJE STAŁE RADY GMINY

  1. KOMISJA REWIZYJNA
  2. KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
  3. KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO
  4. KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA I KULTURY
  5. KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW

II. KOMISJE DORAŹNE RADY GMINY KUTNO:

  1. KOMISJA STATUTOWA
  2. KOMISJA DS. MIESZKANIOWYCH

SKŁADY OSOBOWE KOMISJI

KOMISJA REWIZYJNA :

  1. Anna Strynkiewicz – Przewodnicząca komisji
  2. Jarosław Przybysz
  3. Jadwiga Wasiak
  4. Sylwester Wójkowski

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI :

  1. Edyta Lewandowska – Przewodnicząca komisji
  2. Barbara Tomczak
  3. Sylwester Wójkowski

KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO:

  1. Sylwester Sawicki – Przewodniczący komisji
  2. Wiesława Kowalska
  3. Jerzy Kostrzewa
  4. Zbigniew Szymański
  5. Sylwester Wójkowski

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA I KULTURY :

  1. Barbara Tomczak – Przewodnicząca komisji
  2. Edyta Lewandowska
  3. Rafał Olszewski
  4. Zbigniew Szymański
  5. Jadwiga Wasiak

KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW:

  1. Michał Kacprzak – Przewodniczący komisji
  2. Dariusz Mroczek
  3. Jarosław Przybysz
  4. Anna Strynkiewicz
  5. Barbara Tomczak

DORAŹNA KOMISJA STATUTOWA:

  1. Jarosław Przybysz – Przewodniczący komisji
  2. Antoni Jóźwiak
  3. Michał Kacprzak

DORAŹNA KOMISJA DS. MIESZKANIOWYCH:

  1. Zbigniew Szymański – Przewodniczący komisji
  2. Edyta Lewandowska
  3. Dariusz Mroczek