Ograniczenie bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Gminy Kutno

20220124-111239ograniczenie

Informujemy, że w związku z wzrastającą liczbą zachorowań na COVID -19 od dnia 24 stycznia 2022 roku do odwołania Urząd Gminy Kutno nie prowadzi bezpośredniej obsługi interesantów w komórkach organizacyjnych Urzędu.

1) Bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie w sprawach pilnych, niecierpiących zwłoki:

po uprzednim telefonicznym lub e-mailowym umówieniu się interesanta z pracownikiem Urzędu Gminy, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności obsługa będzie odbywać się w WYZNACZONYM PRZEZ PRACOWNIKA POMIESZCZENIU, w którym może przebywać tylko jeden interesant lub przy wejściu głównym do Urzędu Gminy - punkcie obsługi interesanta.

2) We wszystkich sprawach wszelkie dokumenty i wnioski do Urzędu Gminy Kutno należy składać drogą elektroniczną -pocztą elektroniczną (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), tradycyjną pocztą lub poprzez pozostawienie korespondencji przy wejściu głównym do Urzędu - w punkcie obsługi interesanta.

Wykaz numerów telefonów poszczególnych pracowników Urzędu dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kutno, w zakładce Organizacja Urzędu Gminy Kutno oraz na stronie www.gminakutno.pl w zakładce KONTAKT.

Do odwołania zostaje zawieszona obsługa kasowa w urzędzie, z wyjątkiem obsługi osób nieposiadających konta osobistego w banku. Zaleca się dokonywanie wpłat należności na rachunki bankowe

Urzędu Gminy Kutno:

81 9021 0008 0010 6021 2000 0003

(opłaty za czynsz, wodę, opłaty skarbowe, targowe,podatki od nieruchomości, rolny i od środków transportowych, zezwolenia i inne),

78 9021 0008 2001 0010 6021 0069

(opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi),

59 9021 0008 0010 6021 2000 0011

(opłaty za udostępnienie danych osobowych).