• Urząd Gminy Kutno
  Urząd Gminy Kutno

  Siedziba Urzędu Gminy Kutno

 • Centrum Kultury Gminy Kutno
  Centrum Kultury Gminy Kutno

  Siedziba CKGK w Leszczynku w nowej odsłonie

 • Centrum Kultury Gminy Kutno
  Centrum Kultury Gminy Kutno

  Siedziba CKGK w Leszczynku w nowej odsłonie

 • Dworek w Głogowcu
  Dworek w Głogowcu
 • Widok na staw w zespole dworsko-parkowym w Leszczynku
  Widok na staw w zespole dworsko-parkowym w Leszczynku
 • Kościół w Strzegocinie
  Kościół w Strzegocinie
 • Zespół dworski w Strzegocinie
  Zespół dworski w Strzegocinie

Majówka gitarowa pełna atrakcji i rodzinnej atmosfery

maj-gitar

13 maja w Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku odbyła się Majówka Gitarowa, która upłynęła w świetnej rodzinnej atmosferze.

Wydarzenie patronatem objęła Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska, organizatorami byli Gmina Kutno, Centrum Kultury Gminy i Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Bohdana Zaleskiego w Leszczynku przy współpracy ze Szkołą Podstawową im Marii Konopnickiej w Byszewie, Szkołą Podstawową im. Władysława Stanisława Reymonta w Gołębiewku, Ochotniczą Stażą Pożarną w Leszczynku, Komendą Powiatową Policji w Kutnie oraz Kołami Gospodyń Wiejskich z Komadzyna i Wysokiej Wielkiej. Wydarzenie poprowadziła Liliana Urbańczyk - Wójcik- dyrektor Centrum Kultury Gminy Kutno, a Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska życzyła wszystkim udanej zabawy.

Sobotnie popołudnie obfitowało w wiele atrakcji, w programie znalazły się animacje na trawie, malowanie w rytm muzyki z Fundacją Maria Magdalena, kiermasz taniej książki i plenerowa strefa czytania zorganizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną, znakowanie rowerów przez policjantów oraz  pokaz sprzętu strażackiego i pierwszej pomocy przez OSP Leszczynek. Na zgromadzonych uczestników Majówki czekały również smakołyki od Kół Gospodyń.

W trakcie wydarzenia Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska wręczyła Przedstawicielom KGW nagrody w Konkursie na Najpiękniejszy Stół Wielkanocny.

Muzycznych atrakcji dostarczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Byszewie i Szkoły Podstawowej w Gołębiewku. Na zakończenie wydarzenia odbył się koncert Blues Junkers zorganizowany przez Stowarzyszenie Art Energy a sfinansowany ze środków Gmina Kutno. Po koncercie na chętnych muzyków czekało mini jam session.

Dziękujemy, że byliście z nami.

Dane adresowe

Urząd Gminy Kutno

ul. Witosa 1

99-300 Kutno

Kontakt

tel: 24 355 70 20

fax: 24 355 70 20

e-mail: sekretariat@gminakutno.pl

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek: 

w godzinach: 07:30-15:30