Koło Gospodyń Wiejskich z Nowej Wsi w konkursie "Chleb Ziemi Łódzkiej"

Koło Gospodyń Wiejskich z Nowej Wsi w konkursie

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach zaprosił Koła Gospodyń Wiejskich z terenu województwa łódzkiego do udziału w konkursie „Chleb Ziemi Łódzkiej". Celem konkursu było kultywowanie polskiego dziedzictwa kulturowego oraz propagowanie spożycia pełnowartościowego chleba. Zadanie konkursowe polegało na wypieku tradycyjnego chleba z mąki orkiszowej.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi również wzięły udział w konkursie.

Gratulujemy wspaniałych wypieków i życzymy wielu kulinarnych sukcesów.

Dane adresowe

Urząd Gminy Kutno

ul. Witosa 1

99-300 Kutno

Kontakt

tel: 24 355 70 20

fax: 24 355 70 20

e-mail: sekretariat@gminakutno.pl

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek: 

w godzinach: 07:30-15:30