• Urząd Gminy Kutno
  Urząd Gminy Kutno

  Siedziba Urzędu Gminy Kutno

 • Centrum Kultury Gminy Kutno
  Centrum Kultury Gminy Kutno

  Siedziba CKGK w Leszczynku w nowej odsłonie

 • Centrum Kultury Gminy Kutno
  Centrum Kultury Gminy Kutno

  Siedziba CKGK w Leszczynku w nowej odsłonie

 • Dworek w Głogowcu
  Dworek w Głogowcu
 • Widok na staw w zespole dworsko-parkowym w Leszczynku
  Widok na staw w zespole dworsko-parkowym w Leszczynku
 • Kościół w Strzegocinie
  Kościół w Strzegocinie
 • Zespół dworski w Strzegocinie
  Zespół dworski w Strzegocinie

Gmina Kutno podpisała umowę z PGG w sprawie kupna węgla na potrzeby gospodarstw domowych po preferencyjnej cenie

wegiel

Informujemy, że Gmina Kutno w dniu 21 listopada 2022 roku zawarła umowę z Polską Grupą Górniczą S.A. z siedzibą w Katowicach dotyczącą sprzedaży węgla na potrzeby zakupów preferencyjnych przez osoby fizyczne w gospodarstwach domowych.

W dniu dzisiejszym zostały złożone zamówienia zgodnie z ofertą sprzedaży węgla. Po uzyskaniu informacji z punktu wydania PGG zamówiony węgiel zostanie przetransportowany na skład KDW a stamtąd na składy wskazane przez gminę Kutno.

Wnioski o preferencyjny zakup rozpatrywane będą w kolejności wpływu. Po weryfikacji wniosku mieszkaniec zostanie poinformowany (telefonicznie) o dostępnym asortymencie i jego cenie (nie wyższej niż 2000 zł brutto za tonę). Po dokonaniu wpłaty za dostępny asortyment (z tytułem opłaty: imię i nazwisko, zakupiony asortyment, tonaż) na wskazane konto Gminy Kutno (nr rachunku do wpłaty: 82 9021 0008 2001 0010 6021 0094) przelewem, bądź w kasie Banku Spółdzielczego w Kutnie przy ul. Barlickiego 33 (pn.- pt. 8.00-16.00).

Po uzyskaniu przez Urząd Gminy potwierdzenia wpływu na konto mieszkaniec gminy Kutno zostanie telefonicznie poinformowany i po dostarczeniu oryginalnego dowodu zapłaty otrzyma fakturę „zapłacono", która będzie uprawniała do odbioru węgla ze składu wskazanego przez Gminę Kutno (odbiór faktury: Urząd Gminy Kutno, pokój nr 2).

W razie braku dostępności zamówionego asortymentu, wniosek będzie realizowany w późniejszym terminie, t.j. po otrzymaniu kolejnej oferty ze strony PGG (zgodnie z zapotrzebowaniem Gminy), bądź wnioskujący osobiście dokona zmiany zamówionego asortymentu w siedzibie Urzędu Gminy Kutno.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są pod nr tel. 722 222 283, bądź w siedzibie Urzędu Gminy Kutno przy ul. Witosa 1 w godzinach 7.30-15.30 (pokój nr 2).

Dane adresowe

Urząd Gminy Kutno

ul. Witosa 1

99-300 Kutno

Kontakt

tel: 24 355 70 20

fax: 24 355 70 20

e-mail: sekretariat@gminakutno.pl

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek: 

w godzinach: 07:30-15:30