Kolejne drogi gminne zyskują nową nawierzchnię

droga

Trwają prace budowlane na drogach gminnych w miejscowości Woźniaków i Malina w ramach realizacji zadania inwestycyjnego z dofinansowaniem pozyskanym z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Przewidywany termin zakończenia – 31 października br. Przebudowane zostanie około 3,5 km drogi.

Zakończyły się prace związane z położeniem nawierzchni asfaltowej i utwardzeniem poboczy na drodze w miejscowości Boża Wola na długości około 600 mb. Gmina pozyskała dofinansowanie z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

Ponadto dokonano naprawy uszkodzonego odcinka drogi wewnętrznej w miejscowości Stara Wieś – położenie nakładki asfaltowej.

Wykonano również uzupełnienie ubytków na drogach asfaltowych w ilości około 190 m2 w miejscowościach: Bielawki, Florek, Michałów, Głogowiec, Gołębiew Nowy, Kuczków, Żurawieniec, Krzesinówek, Krzesin, Krzesin – Parcela, Podczachy, Wroczyny, Stara Wieś, Stanisławów, Franki Wroczyńskie, Grabków i Wierzbie.