Walentynki w Szkole Podstawowej we Wroczynach

Zrzut-ekranu-2020-03-20-o-03.52.17

14 lutego obchodziliśmy w naszej Szkole Walentynki – święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. Samorząd Uczniowski jak co roku zorganizował „Szkolną pocztę walentynkową". Każdy, kto miał życzenie, mógł napisać kilka miłych słów lubianej/kochanej osobie i w postaci listu wrzucić do specjalnej skrzynki. W dniu św. Walentego wszystkie kartki rozdane zostały adresatom przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Niektórzy szczęściarze otrzymali po kilka przesyłek.

Na korytarzach i w salach lekcyjnych tego dnia dominował kolor czerwony, pojawiły się dekoracje związane z tym wydarzeniem. Wszystkim uczniom rozdaliśmy serduszkowe lizaki, a nasi jubilaci Karol Janiak i Ignacy Gołębiewski oraz solenizantka pani Lilla Siedlecka usłyszeli huczne „100 lat:".

Ponadto na dzieci czekała niespodzianka- fontanna czekolady. Do degustacji nikogo nie trzeba było namawiać. Uczniowie bardzo ucieszyli się ze słodkiego poczęstunku.

Wszyscy doskonale bawili się na szkolnej dyskotece . Cały dzień przebiegł w miłej atmosferze, Walentynki dostarczyły całej społeczności uczniowskiej wiele pozytywnych emocji i radości.

Serdecznie dziękujemy sponsorom czekoladowego deseru – Państwu Agnieszce i Sylwestrowi Miedzińskim.