Spisz się przez internet i zdobądź upominek

Spisz się przez internet i zdobądź upominek

Informujemy , że z przyczyn niezależnych zmianie uległy założenia akcji i w chwili obecnej 50 niespodzianek powędruje do 50 pierwszych spisanych gospodarstw metodą samospisu, które prześlą dane do wysyłki na wskazany niżej adres. 

Spośród użytkowników gospodarstw rolnych z województwa łódzkiego, które zgłoszą się do akcji, 50 pierwszych gospodarstw otrzyma prezent – niespodziankę!. Na upominek składać się będą losowo wybrane gadżety spisowe (parasole, koce piknikowe, ładowarki indukcyjne, zestawy piśmiennicze, notesy, smycze, kubki termiczne, torby, powerbanki, pendrive i wiele innych).

Aby otrzymać upominek należy:

-wejść na stronę https://spisrolny.gov.pl ,

-przejść do aplikacji spisowej,

-dokonać samospisu,

-przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. chęć udziału w akcji „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!" wraz z danymi do wysyłki, na które należy wysłać upominek.

50 pierwszych gospodarstw rolnych, które w pełni zakończą SAMOSPIS gospodarstwa, a kompletność ich formularza zostanie pomyślnie zweryfikowana – otrzyma upominek.