Dofinansowanie na zakup nowego wozu dla OSP Leszczynek

08 czerwca 2021 roku w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi miało miejsce uroczyste wręczenie 22 promes na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa łódzkiego, w której uczestniczyli Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska oraz Prezes OSP Leszczynek Rafał Olszewski.

OSP Leszczynek dzięki wsparciu finansowemu: dotacji Gminy Kutno w kwocie 300 tys. zł, promesie na kwotę 480 tys. zł oraz własnym środkom w wysokości 10 tys. zł będzie mógł zakupić nowy wóz bojowy.

To dla nas wielka radość i z niecierpliwością czekamy na nowy wóz, który zasili szeregi OSP!

W uroczystości wzięli udział: wicewojewoda Karol Młynarczyk, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP - Błażej Spychalski oraz posłowie na Sejm RP: Marek Matuszewski, Tadeusz Woźniak i Włodzimierz Tomaszewski.