IV edycja Biegu Wilczym Tropem

fot. Panorama Kutna

15 sierpnia 2021 roku w lesie raciborowskim na terenie gminy Kutno odbyła się IV edycja Biegu Wilczym Tropem. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się w marcu, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną zostało ono ostateczne przełożone na sierpień. Patronat nad tym wydarzeniem objęły Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Kutno Joanna Kajszczarek.

O godzinie 11.00 odbył się marsz honorowy z flagami, w którym mogli wziąć udział wszyscy obecni, natomiast o 13.00 wystartował główny Bieg Tropem Wilczym. Uczestnicy  mieli do pokonania 8 kilometrów trasy leśnej, natomiast spacerowicze 6 kilometrów trasy.

Każdy uczestnik biegu/marszu otrzymał medal - jest to II z IV części medalowych oraz pamiątkowe koszulki.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki, które ufundowane zostały przez Wójt Gminy Kutno Justynę Jasińską a wręczone przez Przewodniczącą Rady Gminy Kutno Joanna Kajszczarek.

fot. Panorama Kutna