Informacja o obsłudze interesantów w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kutnie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie pracuje dla Was

–od poniedziałku do piątku

–w godzinach 7.30-15.30

–przyjmujemy zgłoszenia do udzielenia pomocy :

telefonicznie : 24/355-70-36,

24/355-70-37,

24/355-70-22,

za pośrednictwem poczty tradycyjnej, ul. Witosa 1, 99-300 Kutno

Uwaga! W siedzibie Urzędu obsługa jest możliwa TYLKO W WAŻNYCH SPRAWACH Z ZACHOWANIEM WSZELKICH ŚRODKÓW BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO w punkcie przyjęć interesantów od ul. Witosa 1.

Zalecamy korzystanie z kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Przed kontaktem telefonicznym prosimy o przygotowanie wszelkich ważnych informacji niezbędnych do udzielenia pomocy – np. dane kontaktowe, numer konta bankowego, dochody wszystkich członków rodziny za poprzedni miesiąc oraz wszelkich istotnych informacji o aktualnej sytuacji.