Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej w Gołębiewku

Zrzut-ekranu-2020-03-20-o-03.30.53

W dniu 12.02.2020 r. w Szkole Podstawowej im. St. Wł. Reymonta odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej. Uczestnikami były drużyny ze: Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Byszewie, Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Strzegocinie, Szkoły Podstawowej im. „Bohaterów Walk nad Bzurą" we Wroczynach oraz Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Gołębiewku. Otwarcia Turnieju dokonał dyrektor szkoły Paweł Józwiak. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym". Rozegrano 6 spotkań. Czas trwania każdego meczu był 15 minut. Rywalizację zakończono następującymi wynikami:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Byszewie,

II miejsce Szkoła Podstawowa w Gołębiewku,

III miejsce Szkoła Podstawowa w Strzegocinie,

IV miejsce Szkoła Podstawowa we Wroczynach.

Bramki dla swoich zespołów zdobyli : Kumorek Piotr -8,Wieczorkowski Piotr-5,Wiśniewski Oskar-3,Jakubowski Adam-3,Sawicki Przemysław-3,Bobowska Gabriela-1,Witulski Cyprian- 1,Pasiewicz Dawid-1,Bielecki Mateusz-1,Jaciubek Piotr-1,Miziołek Bartosz-1,Stępniak Jakub-1. Nad zdrowiem i bezpieczeństwem uczniów pieczę sprawowali nauczyciele i pielęgniarka. Wszyscy uczestnicy do końca dzielnie rywalizowali w myśl zasady „fair play".