Gmina Kutno realizowała projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa kujawsko – pomorskiego i łódzkiego”

Zrzut-ekranu-2020-03-20-o-03.57.40

Gmina Kutno realizowała projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa kujawsko – pomorskiego i łódzkiego". Celem tego projektu było podniesienie kompetencji cyfrowych wśród mieszkańców w/w województw, w szczególności mieszkańców Gminy Kutno.

15 i 16 lutego 2020r. odbyło się w naszej szkole ostatnie takie szkolenie. Uczestnicy zajęć z ogromnym zaangażowaniem brali udział w zajęciach. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności z rąk p. Justyny Jasińskiej Wójt Gminy Kutno, która była inicjatorem tych kursów. Gratulujemy!