Uczniowie Szkoły Podstawowej we Wroczynach odwiedzili fabrykę bombek Kadpol w Gnieźnie. Fabryka istnieje od 24 lat i została założona przez Dominika Kozłowskiego. Uczniowie zwiedzili fabrykę i poznali proces powstawania szklanych bombek.
Zwiedzili działy: dmuchalnię, srebrzalnię, lakiernię oraz dział dekoracji, obserwując proces podczas którego szklane bombki nabierały wyjątkowego i unikalnego wyglądu.Oprócz tego, dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, dekorując własnoręcznie bombki.Nad przebiegiem warsztatów czuwał opiekun plastyczny. Wykonane przez siebie bombki dzieci zabrały do domów, a od producentów otrzymały pamiątkowe bombki ze swoim imieniem. Ponadto nasza szkoła otrzymała certyfikat uzyskania poufnych informacji o ręcznej produkcji ozdób choinkowych.
Następnie odwiedziliśmy sklepik firmowy i dokonaliśmy zakupu bombek.
Wyjazd do fabryki bombek wprowadził nas w świąteczny nastrój. Dzieci wróciły do domów zadowolone i pełne wrażeń.

W fabryce bombek w Gnieźnie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij