Tysiące ludzi, mieszkańców wielu powiatów centralnej Polski, odwiedziło Odyseję Historyczną, która tradycyjnie odbyła się na terenie Ośrodka Kultury Gminy Kutno w Leszczynku. Jedna a największych imprez odbywających się na terenie powiatu kutnowskiego wypaliła i to z ogromnym hukiem.
W przepięknym parku swoje obozowiska rozbili członkowie bardzo wielu grup rekonstrukcyjnych z całej polski. Spacerując można było spotkać słowiańskich wojów, wikingów, krzyżaków,
a nawet indiańskich wojowników i czarowników. Żołnierze z czasów I i II wojny światowej czekali na odwiedzających w okopach, czołgach lub w samochodach pancernych. W pełnym rynsztunku bojowym byli to żołnierze między innymi amerykańscy, radzieccy, francuscy, polscy i niemieccy.
Pokazów, rekonstrukcji, parad i pokazów było co niemiara. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z VI Odysei Historycznej w Leszczynku.

Odyseja historyczna za nami
Tagi:        

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij