W dniu 9 października 2018r. o godz. 16.30. w Sali OSP w Leszczynku odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach rządowego programu CZYSTE POWIETRZE.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

W trakcie spotkania prezentowane będą założenia Programu, omawiane rodzaje przedsięwzięć, które mogą uzyskać dofinansowanie, jak również przedstawiony sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć. Spotkanie prowadzone będzie przez przedstawicieli wojewódzkiego funduszu ochrony środowiska a także przez ekspertów MŚ, NFOŚiGW oraz Inspekcji Ochrony Środowiska.

 

https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/o-programie/

OGŁOSZENIE

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij