W dniu 30 maja 2019 r. uczniowie szkół podstawowych dla których Gmina Kutno jest organem prowadzącym uczestniczyła w Dniu Dziecka w Uniejowie. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Innowatorów Wsi. Na zielonych terenach nieopodal Term w Uniejowie zorganizowano dzień pełen atrakcji
m.in. darmowe wejścia na termy, pokazy kulinarne w wykonaniu mistrzów kuchni, cenne prelekcje, koncerty oraz liczne gry i zabawy. Akcja miała również na celu podniesienie świadomości dzieci z zakresu zdrowego żywienia. Uczestnicy pragną podziękować Wójtowi Gminy Kutno Pani Justynie Jasińskiej za pomoc w organizowaniu wyjazdu.

Dzieci z terenu Gminy Kutno na Dniu Dziecka w Uniejowie